الکترو ویبره بدنه های CDX

الکترو ویبره بدنه های CDX

سری CDX 

سری ضد انفجار CDX برای استفاده در فرآیندهای صنعتی که امکان انفجار در اتمسفر کره زمین دارند طراحی شده است. اضافه بر آن ضخامت ویبراتور جهت جلوگیری از انتقال انفجار احتمالی درون دستگاه به محیط  بیرونی پیش بینی شده . سری CDX بسته به مدلهای گوناگونش دارای گواهینامه های مختلف بین المللی میباشد... 

 برای اطلاعات بیشتر از سایت ایتال ویبراس اینجا را کلیک کنید

 

 

جزییات بیشتر

الکترو ویبره بدنه تکفاز و سه فاز 2 پل 3000/3600 دور


الکترو ویبره بدنه تکفاز و سه فاز 4 پل 1500/1800 دور


الکترو ویبره بدنه تکفاز و سه فاز 6 پل 1000/1200 دور

 

 

 سری CDX

 

سری ضد انفجار CDX برای استفاده در فرآیندهای صنعتی که امکان انفجار در اتمسفر کره زمین دارند طراحی شده است. اضافه بر آن ضخامت ویبراتور جهت جلوگیری از انتقال انفجار احتمالی درون دستگاه به محیط  بیرونی پیش بینی شده . سری CDX بسته به مدلهای گوناگونش دارای گواهینامه های مختلف بین المللی میباشد.

 

مشخصات فنی دستگاه

 

منبع تغذیه : برق سه فاز از 24 ولت الی 690 ولت ( محدوده 600 ولت برای گواهینامه های UL و CSA ) 50 یا 60 هرتز  -  تکفاز 100 الی 130 ولت  60 هرتز و 200  الی 240 ولت 50 هرتز متناسب با اینورتر (وارونه گر) PWM  با فرکانس پایه 20 هرتز با خصوصیات بارگذاری و گشتاوری ثابت .

کنترل ها : دارای اجزاء ساخته شده موثر در محافظت و دقت صد درصدی دستگاه که ثبت و تائید شده.

قطبیت : 8 و 6-4-2  پل  استاندارد و بنا به درخواست 12 و 10 پل مقدور میباشد.

راهنمای مطابقت با استاندارد : به جدول مندرج در کاتالوک مراجعه کنید.

کارآیی دستگاه : سرویس همیشگی دستگاه (S1 ) باتوجه به نیروی الکتریکی  و حداکثر نیروی گریز از مرکز اظهار شده باید انجام گیرد . سرویس های دوره ای در هر زمان قابل انجام میباشد و این بستگی به نوع  و شرایط  استفاده ویبراتور دارد. برای اطلاعات تکمیلی به بخش فنی مراجعه کنید.

نیروی گریز از مرکز : دامنه تغییرات تا 220 کیلوگرم نیوتن ارتقاء داده شده و از 0 الی 100 درصد قابل تنظیم میباشد.

محافظت مکانیکی :IP 66  مطابق با استاندارد IEC 529, EN 60529

محافظت در مقابل ضربه مکانیکی : IK 08  مطابق با استاندارد IEC 68, EN 50102

کلاس عایق دستگاه : کلاسC)   F (155O.

مناطق استوایی : کلیه ویبراتورها تا سایز 35  داخل کپسول وکیوم استاندارد و در سایزهای بزرگترمجهز به سیستم چکاننده قطره به قطره میباشد .

محدوده حرارتی : از 10 -  درجه سانتیگراد الی 40 +  درجه سانتیگراد .

محافظ حرارتی ویبراتور: مجهز به محافظ حرارتی تا 130 درجه سانتیگراد برای کلیه مدلهای CDX .  در صورت درخواست مجهز به ترمیستور PTC باهمراه آشکارساز حرارتی 130 درجه سانتیگراد (DIN44081-44082)  قابل ارائه میباشد.

 

40

 

نصب ویبراتور: در تمام وضعیتها وحالت ها و بدون مانع قابل نصب میباشد .

 

روغنهای روان کننده: کلیه ویبره ها پس از تولیده  در کارخانه مجهز به روغن روان کننده میشوند و چنانچه در شرایط طبیعی استفاده شده باشند و ( عمر روغن تمام نشده باشد ) نیازی به روغن مجدد ندارند. درصورت استفاده از ویبراتورهای سایز 40  به بالا در شرایط سخت و سنگین ممکن است نیاز به اضافه کردن روان کننده احساس گردد .

جعبه ترمینال : اتصالات بزرگ ثابت الکتریکی . درپوش تقویت شده ترمینال  جهت جلوگیری از احتراق احتمالی درون دستگاه . اتصالات مخصوص که بشما امکان محکم کردن کابل برق و جلوگیری از شل شدن و قطع شدن را فراهم میسازد .

الکترو موتور : الکترو موتورهای سه فز و تکفازغیر همزمان ( اسینکرون ) . این الکتروموتورها برای بالاترین گشتاوری استارت اولیه و گشتاوری های لازم جهت اینگونه دستگاه ها طراحی شده است . دارای سیم پیچی عایق با استفاده از کپسول وکیوم تا سایز 35 و با استفاده از سیستم چکاننده قطره به قطره طراحی شده . سایزهای بالاتر مجهزبه رزین کلاس H و همچنین دارای روتور آلومنیومی ریخته گری فشرده میباشد .

پوشش بدنه: تا سایز 30از جنس استنلس استیل ( فولاد ضدزنگ ) قابل انبساط  و برای سایزهای بالاتر بشکل کروی و از جنس چدن . شمای پیشرفته جهت جلوگیری از انتشار حرارت و تولید کمتریت حرارت در کارکرد معمولی دستگاه با حداکثر توان . پیچ اتصال زمین ( ارت ) بر روی بدنه تعبیه شده که بر اساس استاندارد IEC/EN60079-0   توصیه گردیده .

یاطاقان فلنج : ساخته شده از چدن ( کروی خاکستری ). شکل هندسی فلنج سبب میشود که انتقال بطور یکنواخت انجام پذیرد .

بلبرینگ : ساخته شده با شکل هندسی منحصربه فرد و مخصوصا" جهت ایتال ویبراس و متناسب با کاربرد دوگانه محوری (ستاره ای) بالا و بار الکتریکی محوری طراحی شده است.

شفت موتور : از جنس آلیاژ فولاد کوره ای و مقاوم در مقابل فشار .

وزنه های غیر هم مرکز : به شما امکان میدهد که بطور متوالی نیروی گریزازمرکز را تنظیم کنید . این تنظیمات با مقیاس مشخصی که بصورت درصد نهایت قدرت نیروی گریزازمرکزدرجه بندی شده را نشان داده است . دارای حق امتیاز (NOMO98A000194  ) که ARS نامیده میشود ثبت شده که سبب میشود از تنظیم اشتباه جلوگیری کند .

درپوش وزنه ها : از جنس آلیاژ آلومنیوم ساخته شده است.

رنگ الکترو ویبره : پوشش الکترواستاتیک  بر اساس پلیمر ( بسپار ) پودر اپوکسی پولیستر کوره ای 200 درجه سانتیگراد میباشد . آزمایش شده در شرایط اسپری نمک بمدت 500 ساعت .

 

مشخصات دیگر : الکترو ویبره CDX  بدون اتصال کابل و با کانال NPT پیچی عرضه میگردد.  

هنوز نظری ارسال نشده است.

برای ارسال نظر باید عضو شوید.