:: شرکت ایتال ویبره با بیش از 30 سال سابقه درخشان در زمینه واردات، صادرات، تامین و توزیع ماشین آلات صنعتی، ساختمانی و کشاورزی مفتخر است همچون گذشته گام های مستمری در ارائه خدمات نوین در صنایع آب و فاضلاب، راه و ساختمان، تاسیسات و کشاورزی برداشته و ضمن ارائه انواع محصولات و ماشین آلات صنعتی با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت، در راستای ارائه خدمات در امر تامین و تجهیز پروژه های مورد نظر صنایع بزرگ و نیروگاهی، اقدام نماید.

:: شرکت ایتال ویبره به عنوان بزرگترین تامین کننده الکـترو ویبره، شلنگهای ویبراتور، کمـپکتور، ماله های پروانه ای، کاتر آسفالت و بتون بر، انواع موتور پمپ، موتور جوش و موتور ژنراتورهای بنزینی، دیزلی و گازی در ایران شناخته شده است.

:: این شرکت در حال حاضر با اخذ بیش از 10 نمایندگی از بزرگترین تولید کنندگان اروپائی و آسیایی ، ضمن تضمین اقلام وارداتی، نسبت به تکمیل سبد کالاهای خود اقدام و همواره پیش قدم در تامین اقلام مصرفی پروژه های صنعتی و ساختمانی خریداران محترم می باشد،  نام تعدادی از این تولید کنندگان به اختصار، به شرح ذیل می باشد :

 

:: شرکت ایتال ویبراس ایتالیا:

بزرگترین و معتبرترین  تولید کننده انواع الکترو ویبره  (ویبره بدنه) در مدلها و سایزهای مختلف با بیش از  50 سال سابقه در امر تولید ویبره های  بدنه، جزء بزرگترین شرکتهای اروپائی می باشد که تاکنون گامهای استواری در امر تولید و ارائه با کیفیت ترین انواع الکترو ویبره در سطح جهان بر داشته و  با بهره گیری از دانش فنی روز دنیا کلیه محصولات خود را مطابق با استانداردهای بین المللی مرتبط در سرتاسر جهان به دست مصرف کنندگان می رساند.

ویبره های بدنه یا الکترو ویبره هایی که از شرکت ایتال ویبراس ایتالیا  توسط شرکت ماهان موتور آریا تامین می گردد،  مناسب  جهت استفاده در صنایع مربوط به بسته بندی، مواد غذائی، ساختمانی، تولید کاشی و سرامیک، تولید شیشه و بلور، صنایع وابسته به تولید مصالح ساختمانی، اعم از تولید سیمان، گچ، آهک، صنایع قالب گیری و ریخته گری و ... می باشد.

:: شرکت های بریکر ایتالیا، آنتور ترکیه (لومباردینی)، میکاسا، کراون و دنیو ژاپن، کوپاز و بلودرا کره جنوبی، روتین و مرسی چین، که جزء معتبرترین تولید کنندگان انواع ماشین آلات صنعتی - ساختمانی  اعم از انواع ویبراتور، ژنراتور، کمپکتور، شمشه، ماله، آسفالت بر و... می باشند.

 

:: شرکت ایتال ویبره با بهره گیری از مدیران، متخصصین و کادر مجرب فنی ، پیشرو در ارائه خدمات پس از فروش با ضمانتنامه ماهان می باشد که تاکنون  با استفاده از تجهیزات و لوازم یدکی درجه یک، بهترین پشتیبانی و خدمات فنی را ارائه نموده است.

کادر مدیریت این شرکت،  با هدف حفظ سرمایه مشتری و شعار «معاوضه پول با پول» همواره در راستای جلب  اعتماد و رضایت مشتریان گرامی برنامه ریزی و تلاش نموده و مفتخر به خدمت رسانی و همکاری با ارگان های دولتی، شرکت های خصوصی، مشاورین، پیمانکاران و تامین کنندگان، در سراسر کشور می باشد.

به امید توفیق روز افزون در راستای خدمت رسانی بیشتر